WELLNOSE CLINIC

Wellnose Clinic – Dr. Oğuzhan Oğuz kulak burun boğaz baş ve boyun cerrahisi uzmanlığının alt dallarından olan yüz plastik cerrahisiyle de ilgilenmektedir. Burun estetiği ile birlikte göz kapağı estetiği, gıdı boyun liposuction, çene ucu estetiği, yüze yağ enjeksiyonları, kulak estetiği gibi ameliyatları kliniğimizde planlayabilirsiniz.

Yüz bölgesi dışında kalan alanlardaki estetik ameliyatlarınızı aynı anda olmak isterseniz çözüm ortağımız olan plastik cerrahlar ile birlikte planlama yaparak ameliyata beraber katılıyoruz.

Wellnose – İyi Burun Felsefesi         

Burun görüntüsü ve fonksiyonları ile bir bütündür. Estetik görünen ancak iyi nefes alamayan bir burun mu ya da görüntüsü kişinin özgüvenini etkileyen ancak iyi nefes alan bir burun mu? İstediğimiz ikisi de değil. Bizim felsefemizde hem güzel, hem estetik ve doğal görünen hem de tüm fonksiyonları ile iyi çalışan – iyi nefes alan, güzel koku alan- ve kişinin yüzüne tam uyumlu bir burun iyi burundur yani ‘wellnose’ dur. Burun ameliyatı sonrasındaki fonksiyonel sonuç ta estetik sonuç kadar önemlidir.

burunestetigi-rinoplasti
Wellnose – İyi Burun Felsefesi